Elektroměrová

služba

Zajišťuje montáže a demontáže měřících přístrojů a spínacích prvků, výměny měřících přístrojů nebo spínacích prvků při poruše, plánované výměny přístrojů k ověření, montáž elektroměrů typu SMART a montáž přijímačů HDO (hromadné dálkové ovládání).

Zabýváme se také instalací smart meteringu, díky němuž je možné detailněji a přesněji odečítat měřiče vaší spotřeby a díky němuž můžete v reálném čase sledovat a řídit vaši spotřebu energií a tím i vaše finance.

Na základě osvědčení o registraci u Českého metrologického institutu (ČMI) provádíme instalace (výměny) stanovaných elektroměrů u fotovoltaických elektráren (FVE). V souladu s podmínkami Energetického regulačního úřadu (ERÚ) vystavujeme potvrzení o bezvadné instalaci elektroměru FVE.
Montáž elektroměrů
Naše firma zajišťuje montáž elektroměrů v rámci plánované výměny elektroměrů k ověření pro významného provozovatele distribuční sítě NN. Dokážeme navrhnout a zajistit montáž zapojení měřících zařízení u zákazníků – odběratelů elektrické energie.
1
Smart metering
„Chytré měření“ je důležitou podmínkou pro energetický management. Naše firma spolupracuje na výměně stávajících elektroměrů za elektroměry typu SMART na odběrných místech v distribuční síti.
2
Montáž přijímačů HDO
Přijímače HDO (hromadného dálkového ovládání) jsou nezbytnou součástí odběrných míst elektrické energie. Slouží ke spínání sazby vašeho dvoutarifního elektroměru – přepínání „nočního a denního proudu.“ Naše firma vám zpracuje návrh provedení a zapojení vašeho měření dle požadavků distributora elektřiny včetně návrhu nejvhodnější sazby, s kterou bude vaše spotřeba elektrické energie finančně nejvýhodnější.
3